Aynı Gün Kargo !       Kapıda Ödeme Kolaylığı!       İster Nakit İster Havale!       Cardfinans Kartınıza Peşin Fiyatına 6 Taksit!       100 Tl Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir!       Avrupa Ülkelerine 3 Günde Teslimat!       Ankara Ve İstanbul 3 Saatte Teslimat!       Kişiye Özel Gizlilik ve Güvenlilik Prensibi!

Ürün Adı: Black Pearl Siyah İnci Ereksiyon Tableti 10 Kapsül

Black Pearl Siyah İnci Ereksiyon Tableti
79 TL yerine sadece
1 Adet Fiyatı: 60 TL KDV Dahil
2 Adet Fiyatı: 120 TL KDV Dahil
3 Adet Fiyatı: 180 TL KDV Dahil
4 Adet Fiyatı:240 TL + Kargo Ücretsiz KDV Dahil
5 Adet Fiyatı:+ 1 Kutu Hediye + Kargo Ücretsiz 300 TL KDV Dahil
Sadece 60 TL


Telefonla Sipariş
Avrupa Ödeme Seçenekleri
Uyarı:Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.
Hayat Eczanesi aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Hayat Eczanesi‘ne ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.
Kapıda Nakit Ödeme Sipariş Formu
Sipariş Vermek İstediğiniz Ürün
Adınız - Soyadınız   Cep Telefonu Numaranız
Sabit Telefon Numaranız Mail Adresiniz
Kaç Adet İstiyorsunuz? Teslimat Seçeneği
Yurt İçi Yurt Dışı
Adresiniz Özel Notunuz:
Güvenlik kodunu kutuya BÜYÜK HARFLERLE giriniz
Güvenlik Kodu
Kredi Kartı İle Online Ödeme Sipariş Formu
Sipariş Vermek İstediğiniz Ürün
Adınız - Soyadınız Telefon Numaranız
Sabit Telefon Numaranız Mail Adresiniz
Kaç Adet İstiyorsunuz? Teslimat Seçeneği
Kart Sahibi Adı Soyadı: Kredi Kart Numarasi:
Güvenlik Kodu:(CVC Kodu) Cvc Kodu Nedir? Son Kullanma Tarihi:
Kartınızın Ait Olduğu Banka: Finansbank Taksit Seçeneği:
Yurt İçi Yurt Dışı
Adresiniz Özel Notunuz:
Güvenlik kodunu kutuya BÜYÜK HARFLERLE giriniz
Güvenlik Kodu
Hakkımızda
Hakkımızda
Uyarı!... Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları YASAKTIR. Web Sitemiz, T.C.K nın 226. Maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 18 yaşın altındaysanız lütfen internet tarayıcınızı kapatınız. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.